Múky na kváskovanie

Milí naši zákazníci a zákazníčky,
s radosťou vám chceme predstaviť naše nové Múky na kváskovanie – i keď mnohým z vás ich predstavovať nemusíme, nakoľko ste sa s nimi už stretli.
Múky vznikli v spolupráci s odborníčkami na kváskovanie, autorkami kníh – bestsellerov – KVÁSKOVANIE 1 a 2 Naty Žúrekovou Štefkovou a Ing. Danielou Rau.

Chceme vás ešte informovať, že momentálne rokujeme s viacerými obchodnými partnermi, aby bolo pre vás zakúpenie týchto múk prístupnejšie. Do doby, keď sa nám podarí úspešne nadviazať spoluprácu s obchodníkmi a Múky na kváskovanie sa na vás už budú usmievať z obchodných regálov, vám budeme veľmi vďační za vašu trpezlivosť a veríme, že za túto dobu nestratíme vašu dôveru a po prvom vyskúšaní múk zostanete spokojní a verní zákazníci. 🙂
Váš Mlyn Trenčan.

>> Zoznam aktuálnych predajní, kde nájdete múky Kváskovanie, si pozrite tu <<

AK STE KONCOVÝ ZÁKAZNÍK:
> V prípade, že si prajete múky Kváskovanie zaslať kuriérskou službou, napíšte nám na nasledujúci email: odbyt@mlyntrencan.sk. Cena za 1 kg múky Kváskovanie je 0,85 € s DPH/ kg + poštovné. Poštovné záleží od počtu objednaných kusov. Balíky posielame kuriérom po celom Slovensku.
.
> AK STE OBCHODNÍK vlastniaci predajňu:
Ak ste obchodník, ktorý chce múky Kváskovanie predávať vo svojom obchode, napíšte email aj s vašimi fakturačnými údajmi na nasledujúci email: odbyt@mlyntrencan.sk Zašleme vám konkrétny cenník.